Roland Svensson litografi

Roland Svensson litografi
Roland Svensson litografi

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Det goda livet", signerad Roland S, färglitografi, 338/350, ca 25x20 cm: i
passpartout, oramad

305353

2015-04-16