Ambrotypi ca 1860-70

Ambrotypi ca 1860-70
Ambrotypi ca 1860-70
Ambrotypi ca 1860-70
Ambrotypi ca 1860-70
Ambrotypi ca 1860-70
Ambrotypi ca 1860-70

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

AMBROTYPI, ca 1860-70, porträtt av två små barn, i fodral av präglat skinn, fodralets mått ca 6x7 cm

Slitage, skador

305361

2015-04-16