Göran Brunius
2015-04-16
305365
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GÖRAN BRUNIUS (1911-2006): Kustvy med tall, monogramsignerad GB, olja på duk, ca 49x59 cm