Klubbat för:
1 500 SEK
1 500 SEK
FAT, 1700-tal, möjligen Hälsingland, lergods, bemålad dekor med datering 1787, diameter ca 35 cm
Krackeleringar, nagg, äldre lagning
305410
2015-04-16