Enzo Cucchi, litografi och collage
Klubbat för:
8 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
ENZO CUCCHI (Italien, 1949): L´Elefante di Giotto, litografi och collage, signerad och numrerad på baksidan Enzo Cucchi 2/60, 1986, inramad i metallbox med glas, I. 18,5 x 118 cm, S. 28 x 128 cm
Proveniens: Galerie Bern Klüser, München
305412
2015-05-10