Klubbat för:
5 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
ANDERS KNUTSSON (född 1937): Utan titel #15, signerad och daterad på baksidan 1979, olja och vax på papper, 37,5 x 37,5 cm inramad
Proveniens: Galerie Nordqvist, Malmö
305413
2015-05-10
Gör en kostnadsfri värdering här