Anders Knutsson- olja på papper

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

ANDERS KNUTSSON (född 1937): Utan titel #15, signerad och daterad på baksidan 1979, olja och vax på papper, 37,5 x 37,5 cm inramad
Proveniens: Galerie Nordqvist, Malmö

305413

2015-05-10