Donald Lipski skulptur
Klubbat för:
6 400 SEK
Utropspris
8 000 SEK
DONALD LIPSKI (USA, 1947): Utan titel, signerad och daterad på medföljande certifikat Donald Lipski summer 1986, tändstickor i en plåtask monterade i en träbox med glas, 51 x 51 cm
Proveniens: Anders Tornberg Gallery, Lund
305417
2015-05-10