Donald Lipski skulptur

Donald Lipski skulptur
Donald Lipski skulptur
Donald Lipski skulptur
Donald Lipski skulptur

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

8 000 SEK

DONALD LIPSKI (USA, 1947): Utan titel, signerad och daterad på medföljande certifikat Donald Lipski summer 1986, tändstickor i en plåtask monterade i en träbox med glas, 51 x 51 cm
Proveniens: Anders Tornberg Gallery, Lund

305417

2015-05-10