Klubbat för:
5 600 SEK
Utropspris
8 000 SEK
GÜNTER FÖRG (Tyskland, 1952-2013): Utan titel (II), screentryck, signerad, daterad och numrerad Förg 2000 40/40, 125 x 85 cm
Proveniens: Galerie Fahnemann, Berlin
305418
2015-05-10
Gör en kostnadsfri värdering här