Joan Miró grafiskt blad

Joan Miró grafiskt blad
Joan Miró grafiskt blad
Joan Miró grafiskt blad
Joan Miró grafiskt blad

Klubbat för:

20 000 SEK

Utropspris

25 000 SEK

JOAN MIRÓ (Spanien, 1893-1983): Le lezard aux plumes d´Or, färglitografi 1971, signerad och numrerad Miró 6/50, 35,5 x 50 cm
Proveniens: Galerie Nordqvist, Malmö

305419

2015-05-10