Arne Nilsson olja
2015-04-16
305430
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ARNE NILSSON (född 1925): Komposition, signerad Arne Nilsson, olja på duk, ca 116 x 116 cm
Ytslitage