Ströskedar silver 1700-tal

Ströskedar silver 1700-tal
Ströskedar silver 1700-tal
Ströskedar silver 1700-tal
Ströskedar silver 1700-tal
Ströskedar silver 1700-tal
Ströskedar silver 1700-tal
Ströskedar silver 1700-tal
Ströskedar silver 1700-tal
Ströskedar silver 1700-tal
Ströskedar silver 1700-tal

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 200 SEK

STRÖSKEDAR, 3 st, silver, bl a Yttraeus, 1784, 1798, 1852, längd vikt ca 124 g

En med gravyr, lagningar

305432

2015-04-16