Sockertång fickkniv tumlare tespindel

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SOCKERTÅNG, FICKKNIV, TUMLARE, TESPINDEL, med träskaft, SKEDAR, 7 st, SILLGAFFLAR, 2 st, silver, tespindelns längd ca 22 cm, total vikt ca 360 g

Bruksslitage, smärre skador, tumlaren med bucklor

305434

2015-04-16