Oljemålning efter Renoir
Closed
2015-04-16
305437
| Sold for | 500 SEK |
| Estimate | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1900-tal, efter Renoir "Flickorna på ängen", signerad R. Brattén efter Renoir, olja på pannå, ca 76x60 cm
Lös ur ram