Oljemålning efter Renoir

Oljemålning efter Renoir
Oljemålning efter Renoir
Oljemålning efter Renoir
Oljemålning efter Renoir

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1900-tal, efter Renoir "Flickorna på ängen", signerad R. Brattén efter Renoir, olja på pannå, ca 76x60 cm

Lös ur ram

305437

2015-04-16