Madeleine Pyk självporträtt

Madeleine Pyk självporträtt
Madeleine Pyk självporträtt
Madeleine Pyk självporträtt
Madeleine Pyk självporträtt

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MADELEINE PYK (född 1934), "Självporträttet", blandteknik, signerad och daterad M.R. Pyk 1976, ca 16 x 21 cm

305440

2015-04-16