Saltkar årssked bägare servietteringar mm silver

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SALTKAR, 4 st, ÅRSSKED, Jensen, BÄGARE, 2 st, bl a Råström, SERVIETTERINGAR, 2 st, HALSBAND, LUKTDOSOR, 2 st, SKÅL, SPADE, i filigran, BESTICK, 4 st, silver, total 525 g

Bruksslitage, smärre skador, delvis gravyr

305443

2015-04-16