Pall i skinn
2015-04-16
305447
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
PALL, 1900-tal, möjligen Danmark, svart skinn, förkromad pelarfot, höjd ca 37, 52x46 cm
Slitage, torrsprickor