Automobilia Frankrike & Österrike

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

AUTOMOBILIA, (3), Frankrike respektive Österrike, varav ena emaljskylt, Automobile Club des officiers, Email Laborde, ca 1950-tal, 48x40 cm samt tryckplåtar, 4 st samramade, yttre mått 20x45 cm, certifikat, der Österrechische Touring-Club, daterad 1935, ca 29x44 cm

Smärre slitage, skador, gulnader

305451

2015-04-16