Automobilia Frankrike & Österrike
Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
AUTOMOBILIA, (3), Frankrike respektive Österrike, varav ena emaljskylt, Automobile Club des officiers, Email Laborde, ca 1950-tal, 48x40 cm samt tryckplåtar, 4 st samramade, yttre mått 20x45 cm, certifikat, der Österrechische Touring-Club, daterad 1935, ca 29x44 cm
Smärre slitage, skador, gulnader
305451
2015-04-16