Timo Sarpaneva grytor
Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 000 SEK
TIMO SARPANEVA, grytor, 2 st., gjutjärn, den rödemaljerade etikettmärkt "Made in Finland Rosenlew Sarpaneva design", diameter 20-22 cm, tillverkades 1960-72
Slitage, skador, rostangrepp, ett handtag saknas
305457
2015-04-16