Xylografen Karl Andersson oljemålning

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

XYLOGRAFEN KALLE ANDERSSON (1853-1942): fiskare i hamn, signerad och daterad Kalle Andersson Grisslehamn 1930, olja på duk, ca 65x78 cm

305458

2015-04-16