John Wierth oljemålning

John Wierth oljemålning
John Wierth oljemålning
John Wierth oljemålning
John Wierth oljemålning
John Wierth oljemålning
John Wierth oljemålning

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JOHN WIERTH (född 1920): Stilleben, signerad Wierth, olja på duk, ca 65x54 cm

Bucklig duk, smärre krackeleringar

305471

2015-04-16