Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
HUGGARE 2 st, svenska med mässingsfästen, p-stämplade, längd 75 cm
Slitage, komplettering, en spets böjd
305483
2015-04-16
Gör en kostnadsfri värdering här