Huggare

Huggare
Huggare
Huggare
Huggare
Huggare
Huggare
Huggare
Huggare

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HUGGARE 2 st, svenska med mässingsfästen, p-stämplade, längd 75 cm

Slitage, komplettering, en spets böjd

305483

2015-04-16