Klubbat för:
11 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
WALDEMAR LORENTZON (1899-1984): "Föremål vid havet", signerad Lorentz, olja på pannå, ca 32 x 41 cm
305506
2015-04-16
Gör en kostnadsfri värdering här