Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 000 SEK
DOKUMENTSKÅP, 4 lådor, höjd 140, 50x68 cm,
PROVENIENS: Uppsalas Stiftnämnd
Slitage, skador
305508
2015-04-16
Gör en kostnadsfri värdering här