Dokumentskåp 1900-tal

Dokumentskåp 1900-tal
Dokumentskåp 1900-tal
Dokumentskåp 1900-tal
Dokumentskåp 1900-tal
Dokumentskåp 1900-tal
Dokumentskåp 1900-tal

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

DOKUMENTSKÅP, 4 lådor, höjd 140, 50x68 cm,
PROVENIENS: Uppsalas Stiftnämnd

Slitage, skador

305508

2015-04-16