Hans Lindberg oljemålning

Hans Lindberg oljemålning
Hans Lindberg oljemålning
Hans Lindberg oljemålning
Hans Lindberg oljemålning
Hans Lindberg oljemålning
Hans Lindberg oljemålning

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

HANS LINDBERG (född 1928): "Rävafallet", signerad Hans Lindberg, olja på duk, ca 81 x 66 cm
UTSTÄLLD: Svea Galleriet, Konstens Stormarknad 1975

305509

2015-04-16