Henri Matisse bok med litografier internationell
Klubbat för:
19 000 SEK
6 000 SEK
HENRI MATISSE. Verve. Vol. IX. Nos 35-36. Dernières Oeuvres de Matisse 1950-1954. Paris (Verve) 1958, bok med 40 färglitografier efter Matisse och andra illustrationer
Skadad rygg, slitage, skador
305511
2015-04-26