Klaus Boettcher blandteknik

Klaus Boettcher blandteknik
Klaus Boettcher blandteknik
Klaus Boettcher blandteknik
Klaus Boettcher blandteknik

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KLAUS BOETTCHER (1900-tal): "Korst", signerad och daterad KaBe 63, blandteknik på papper uppfodrad på pannå, ca 59x83 cm

Smärre fuktfläckar

305513

2015-04-16