Stolar NK
Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KARMSTOLAR, 1 par, 1900-talets första hälft, sits och rygg med rotting, betsad björk, skyltmärkta för Nordiska kompaniet, numrerade R 30903-23 128, sitthöjd ca 42 cm, medföljer lösa plymåer
En stol med skada på rotting i sits
305516
2015-04-16