Stolar NK

Stolar NK
Stolar NK
Stolar NK
Stolar NK
Stolar NK
Stolar NK
Stolar NK
Stolar NK
Stolar NK
Stolar NK

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KARMSTOLAR, 1 par, 1900-talets första hälft, sits och rygg med rotting, betsad björk, skyltmärkta för Nordiska kompaniet, numrerade R 30903-23 128, sitthöjd ca 42 cm, medföljer lösa plymåer

En stol med skada på rotting i sits

305516

2015-04-16