Jan Lundqvist litografier

Jan Lundqvist litografier
Jan Lundqvist litografier
Jan Lundqvist litografier
Jan Lundqvist litografier

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 200 SEK

JAN LUNDQVIST (född 1935): (2), Koppartälten, Stockholm samt Svartån, Uppsala, signerade Jan Lundqvist, färglitografier, 42 x 57 resp 42 x 59 cm

305518

2015-04-16