Carl Herman Wetterwik

Carl Herman Wetterwik
Carl Herman Wetterwik
Carl Herman Wetterwik
Carl Herman Wetterwik
Carl Herman Wetterwik
Carl Herman Wetterwik

Klubbat för:

550 SEK

2 000 SEK

CARL HERMAN WETTERWIK (1910-1949): Båtar i hamn, signerad och daterad CH Wetterwik -35, olja på duk, 36 x 45 cm

Krackerleringar

305523

2015-04-18