Hattask 1900-talets första hälft

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HATTASK, 1900-talets första hälft, brunt läder, innehållandes en cylinderhatt (Bodecker) o en chapeau-claque (Nightingale), hattaskens mått höjd ca 40, 38x32 cm

Bruksslitage

305529

2015-04-17