Stolar 6 st sengustavianska
2015-04-17
305532
| Klubbat belopp | 3 600 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
STOLAR, 6 st snarlika, sengustavianska, 1800-talets första del, bemåalde
Slitage