Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
STOL, för industri, 1900-talets första hälft, stomme i lackerad metall, sits och ryggstöd i trä, höj- och sänkbar
Slitage
305537
2015-04-17
Gör en kostnadsfri värdering här