Porträtt föreställande LP Holmblad

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-talets mitt, föreställande Etatsraad LP Holmblad, blyertsteckning, rammått 16x14 cm
Proveniens Ulf Lövvenstierna

305539

2015-04-17