Elskärm 1920-tal
2015-04-17
305541
| Klubbat belopp | 2 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ELDSKÄRM, 1920-tal, svartlackerad plåt, bemålad dekor av stiliserade bladformationer, höjd ca 110, 39x2 cm
Slitage, smärre färgbortfall o korrosion