Hertha Hillfon

Hertha Hillfon
Hertha Hillfon
Hertha Hillfon
Hertha Hillfon
Hertha Hillfon
Hertha Hillfon
Hertha Hillfon
Hertha Hillfon

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

HERTHA HILLFON (1921-2013): Skulptur, 1960, lergods, glasyr i terracotta och svart med reliefdekor av bl a blommor, signerad Hillfon 1960, höjd ca 18 cm

Nagg

305553

2015-04-17