Skänk 17/1800-tal

Skänk 17/1800-tal
Skänk 17/1800-tal
Skänk 17/1800-tal
Skänk 17/1800-tal
Skänk 17/1800-tal
Skänk 17/1800-tal
Skänk 17/1800-tal
Skänk 17/1800-tal

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SKÄNK, 17/1800-tal, furu, bemålad, delvis med lådinredning, höjd ca 103, 102x42 cm

Färgslitage, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen, senare dragknoppar i mässing

305554

2015-04-17