Klocktavla 1800-tal

Klocktavla 1800-tal
Klocktavla 1800-tal
Klocktavla 1800-tal
Klocktavla 1800-tal
Klocktavla 1800-tal
Klocktavla 1800-tal
Klocktavla 1800-tal
Klocktavla 1800-tal

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

8 000 SEK

KLOCKTAVLA med speldosa, 1800-tal första del, oljemålning med Katedral och figurer, rammått ca 79x95 cm

Funktion ej provad, skador

305555

2015-04-17