Klubbat för:
6 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
KLOCKTAVLA med speldosa, 1800-tal första del, oljemålning med Katedral och figurer, rammått ca 79x95 cm
Funktion ej provad, skador
305555
2015-04-17
Gör en kostnadsfri värdering här