Fåtölj 1960/70-tal

Fåtölj 1960/70-tal
Fåtölj 1960/70-tal
Fåtölj 1960/70-tal
Fåtölj 1960/70-tal
Fåtölj 1960/70-tal
Fåtölj 1960/70-tal
Fåtölj 1960/70-tal
Fåtölj 1960/70-tal
Fåtölj 1960/70-tal
Fåtölj 1960/70-tal
Fåtölj 1960/70-tal
Fåtölj 1960/70-tal

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FÅTÖLJ, 1960/70-tal, Möbel Kultur, stomme i vitmetall och träimiation, klädsel i svart läder, sitthöjd 35 cm

Sömmarna har gått upp vid karmarna, skinnet med ytskador

305559

2015-04-17