Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FÅTÖLJ, 1960/70-tal, Möbel Kultur, stomme i vitmetall och träimiation, klädsel i svart läder, sitthöjd 35 cm
Sömmarna har gått upp vid karmarna, skinnet med ytskador
305559
2015-04-17
Gör en kostnadsfri värdering här