Georg Pauli

Georg Pauli
Georg Pauli
Georg Pauli
Georg Pauli

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 200 SEK

GEORG PAULI (1855-1935): Stående modell, monogramsignerad GP, daterad 1903, blyertsteckning, 28x23 cm, oramad
PROVENIENS: Konstnärens familj

305563

2015-04-18