Georg Pauli
2015-04-18
305564
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GEORG PAULI (1855-1935): Solbadande, monogramsignerad GP, 1911, akvarell, 21,5 x 16,5 cm, oramad
PROVENIENS: Konstnärens familj