Georg Pauli

Georg Pauli
Georg Pauli
Georg Pauli
Georg Pauli

Klubbat för:

1 300 SEK

1 500 SEK

GEORG PAULI (1855-1935): Solbadande, monogramsignerad GP, 1911, akvarell, 21,5 x 16,5 cm, oramad
PROVENIENS: Konstnärens familj

305564

2015-04-18