Oljemålning efter Lindman

Oljemålning efter Lindman
Oljemålning efter Lindman
Oljemålning efter Lindman
Oljemålning efter Lindman
Oljemålning efter Lindman
Oljemålning efter Lindman

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal), Stockholmsmotiv, signerad och daterad A.W. Falk -86, kopia efter Lindman, ca 55x71 cm

Gulnader, något vågig duk

305569

2015-04-17