Bord empirestil

Bord empirestil
Bord empirestil
Bord empirestil
Bord empirestil
Bord empirestil
Bord empirestil
Bord empirestil
Bord empirestil

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BORD, empirestil, 1900-talets första hälft, intarsiadekor i sarg med pärlemoinläggningar, kopplade ben, höjd ca 70, 95x64 cm

Slitage, märke i benställning, blekt skiva

305570

2015-04-17