Georg Pauli

Georg Pauli
Georg Pauli

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GEORG PAULI (1855-1935): "Virvlande blomsterfång", stämpelsignerad GP, akvarell, 19 x 24 cm, oramad
PROVENIENS: Konstnärens familj

305574

2015-04-18