Klubbat för:
4 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
VÄGGSPEGEL, 1800-tal, sengustaviansk, delvis skulpetad dekor, delvis bronserad och förgylld , ca 109x46 cm
Senarre glas, renoverad, löst krön och list
305580
2015-04-17
Gör en kostnadsfri värdering här