Väggspegel 1800-tal

Väggspegel 1800-tal
Väggspegel 1800-tal
Väggspegel 1800-tal
Väggspegel 1800-tal

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

VÄGGSPEGEL, 1800-tal, sengustaviansk, delvis skulpetad dekor, delvis bronserad och förgylld , ca 109x46 cm

Senarre glas, renoverad, löst krön och list

305580

2015-04-17