Pall/piedestal Kina

Pall/piedestal Kina
Pall/piedestal Kina
Pall/piedestal Kina
Pall/piedestal Kina
Pall/piedestal Kina
Pall/piedestal Kina

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

PALL/PIEDESTAL, keramik, Kina, 1900-tal, vitglaserad, med dekor av elefanter, höjd ca 48 cm

Fotnagg

305601

2015-04-16