Fåtölj Yngve Ekström

Fåtölj Yngve Ekström
Fåtölj Yngve Ekström
Fåtölj Yngve Ekström
Fåtölj Yngve Ekström
Fåtölj Yngve Ekström
Fåtölj Yngve Ekström
Fåtölj Yngve Ekström
Fåtölj Yngve Ekström
Fåtölj Yngve Ekström
Fåtölj Yngve Ekström

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

YNGVE EKSTRÖM, "Fortino", Swedese, stomme i bok, klädsel i svart fårskinn, brännmärkt, sitthöjd ca 20 cm

Brusslitage, stomme med enstaka ytskador

305603

2015-04-16