Fåtölj Yngve Ekström
Valmis
2015-04-16
305603
| Korkein tarjous | 800 SEK |
| Arviointi | 2 500 SEK |
YNGVE EKSTRÖM, "Fortino", Swedese, stomme i bok, klädsel i svart fårskinn, brännmärkt, sitthöjd ca 20 cm
Brusslitage, stomme med enstaka ytskador