Cai Selander oljemålning

Cai Selander oljemålning
Cai Selander oljemålning
Cai Selander oljemålning
Cai Selander oljemålning
Cai Selander oljemålning
Cai Selander oljemålning

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

CAI SELANDER (1930-2010): Skogsväg, signerad och daterad Cai Selande 74, olja på duk, ca 92x140 cm

305604

2015-04-17